Udziałem w wygranym ze Spartą Oborniki meczu I ligi zawodniczą karierę zakończyła kapitan Sambora Tczew Justyna Domnik. Sambor zwyciężył Spartę 32:28, a najwięcej bramek dla tczewskiej drużyny, 13, zdobyła właśnie Domnik.Po zakończeniu ligowego spotkania Justyna Domnik usłyszała wiele ciepłych słów, podziękowań i życzeń, były bukiety kwiatów, okolicznościowy tort.

Justyna Domnik zd. Łabul karierę zaczęła w 1999 r. w MKS Sokół Żary. Później pięć lat występowała w barwach MKS Piotrków Trybunalski. W latach 2004-2007 grała w AZS AWFiS Gdańsk z którym wywalczyła srebrny i brązowy medal MP oraz Puchar Polski. W latach 2007-2009 z MKS Lublin wywalczyła dwa złote medale MP. W sezonach 2009-2010 występowała w AZS Koszalin, a w 2010-2011 w Starcie Elbląg. Od 2011 r. Justyna Domnik dowodziła ekstraligową i pierwszoligową drużyną Sambora Tczew.


- Niestety przyszedł ten czas, kiedy musiałam powiedzieć już stop, bo moje kolano już dawało się we znaki - mówi Justyna Domnik. - Wszyscy co mnie znają wiedzieli, ze mecz z Obornikami będzie moim ostatnim. To co wydarzyło się przeszło moje oczekiwanie. Takiego pożegnania się nie spodziewałam i dziękuję wszystkim tym co maczali w tym swoje rączki.


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!