(© Mat. prasowe)

Kino Helios w Tczewie zaprasza na kolejne Kino Kobiet. Seans w terminie 19 LIPCA (środa) o godz. 18.30. Finałem spotkania będzię jedyny w tczewskim kinie seans francuskiej komedii "Czym chata bogata".

Wspaniałe Panie – czas, aby podarować sobie trochę przyjemności w babskim gronie. Ploteczki i kawa to nie wszystko – warto też się pośmiać i obejrzeć dobry film. W lipcu widzimy się na seansie Kina Kobiet z komedią „Czym chata bogata”. W ciekawy i nietuzinkowy sposób odnośni się do współczesnego tematu dotyczącego emigrantów.

Nudno na pewno nie będzie – dlatego nie może Was na tym seansie zabraknąć!

Jak co miesiąc kino Helios w Tczewie przygotowało dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans!

W holu tczewskiego kina od godz. 17:30:


Pokaz 5 gołębi rasowych, jakich jeszcze nie widziałyście! Na żywo będzie można zapoznać się z rasami, jakie dostępne są z reguły tylko na targach branżowych. Pokaz dzięki uprzejmości organizacji Polskie Gołębie Rasowe, która prowadzi działalność wykładową.

Salon Urody Karina przeprowadzać będzie zabiegi pielęgnacyjne na dłonie oraz służyć będzie konsultacjami z zakresu dbałości o cerę. Zapoznamy się również z wciąż poszerzającą się ofertą proponowaną przez salon.
Kwiaciarnia Ławeczka zaprosi wszystkie panie do wspólnej zabawy podczas kreatywnych warsztatów florystycznych z wykorzystaniem letnich kwiatów i ozdób.

Salon Optyczny Doktor Marchewka przeprowadzać będzie badanie wzroku.

MOTYW WIECZORU
W lipcu ze względu za film „Czym chata bogata” oraz sezon wakacyjny będzie międzynarodowo. Dziewczyny, o jakim kraju marzycie na wyjazd wakacyjny? Pokażcie nam to w swoich stylizacjach. Włochy, Francja, Anglia a może Polska? Liczymy na Waszą pomysłowość i wyobraźnię.

PODCZAS KONKURSÓW NA SALI ROZDANYCH ZOSTANIE BLISKO 40 NAGRÓD!

Wśród nich między innymi:

giftoboxy od Allani w tematyce beauty: szczotki do włosów tangle angel,
koreańskie maseczki do twarzy, pomadki, kubki, plecaki,
vouchery na sesje pielęgnacyjne cery od Oriflame,
karty prezentowe na zakup okularów w Salonie Optycznym Doktor Marchewka,
voucher na organizację wykładu o gołębiach rasowych – do realizacji w domu, ogrodzie lub w szkole,
płyty DVD z filmem „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”,
książki wydawnictwa Rebis i Agora,
najnowszy numer pisma Avanti!

O FILMIE
Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę "Czym chata bogata", nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje, czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do... wielkiego cygańskiego wesela?

Bilety w sprzedaży!
Ceny: 23 zł, 20 zł – przy zakupie min. 15 biletów.
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

LOKALNYMI PARTNERAMI LIPCOWEGO SPOTKANIA SĄ:
Polskie Gołębie Rasowe, Salon Urody Karina, Kwiaciarnia Ławeczka,
Salon Optyczny Doktor Marchewka, Oriflame

[UWAGA KONKURS] Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy trzy podwójne zaproszenia na środowy seans w ramach Kina Kobiet w tczewskim kinie Helios! Szczegóły konkursu na naszym fanpage'u pod adresem www.facebook.com/TczewNM


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!