Lipiec zapowiada się bardzo serialowo. Początek miesiąca to dobry czas, aby przygotować się na największe premiery nadchodzących dni. Dużo nowości czeka nas zarówno w telewizji jak i w Internecie. Bądź na bieżąco i sprawdź serialowy kalendarz.

Kanał HBO i Netflix są najpopularniejszymi wydawcami najlepszych seriali. Fani „Gry o tron” już nie mogą się doczekać siódmego sezonu. Z każdą serią robi się co raz ciekawiej. I w tej nie zabraknie zdrady i pożądania, a walka o tron będzie co raz bardziej zacięta.

Na HBO będziemy mogli również obejrzeć kontynuację serialu „Niepewne” oraz nowość „Dziewczynę z doświadczeniem”. Netflix w lipcu odpoczywa i wychodzi do widzów tylko z trzema propozycjami.
Pozostałe stacje nie pozostaną dłużne. TNT przedstawi w odcinkach życie słynnego Williama Szekspira, a NCB ukaże „Midnight, Texas”. Ważną też premierę siódmego sezonu „W garniturach” zaprezentuje USA Network.

Zobacz też: Światowej sławy scenarzystka produkuje serial w Polsce. "Agata Kulesza jest niesamowita"

Wideo: Dzień Dobry TVN/ x-news

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!