(© Materiały prasowe)

Już jutro na miłośników muzyki disco polo czekają niezapomniane koncerty. Na scenie pojawią się Classic, Shazza i Fanatic. To będzie ciekawy wieczór!

Disco polo jest gatunkiem muzyki popularnej, przy której od wielu lat najchętniej się bawimy. Choć wielu z nas zaprzecza, że słucha tego typu muzyki, o dziwo te łatwe i niezbyt skomplikowane utwory zna prawie każdy. Jutro na scenie wystąpi legendarna Shazza, która w tym roku obchodzi 25-lecie swojej kariery.

- Wokalistka obdarzona jest wyjątkowym tembrem głosu - mówią organizatorzy jutrzejszego koncertu. - Z powodzeniem zadebiutowała w 1992 r. w muzyce popularno-rozrywkowej, występami z grupą Toys Boys, grając na instrumentach klawiszowych. Debiutem wokalnym było wydawnictwo „Sex appeal” wydane w 1993 r. Piosenki z tego albumu, m. in. „Szept”, „Czego chcesz” czy „Jesteś moim ideałem” zdobyły liczne grono słuchaczy i wielbicieli. Od tego czasu Shazza poprzez media i kontakt z publicznością na koncertach, wypełnia zainteresowania muzyczne i spełnia oczekiwania tych, którzy są z nią i przy niej.

Na scenie zobaczymy również niemniej słynny zespół Classic, który muzykę disco polo tworzy od 1992 r. Od tamtego czasu nie schodzi z polskich scen oraz jest wymieniany w każdym zestawieniu jako jeden z najlepszych bandów tego gatunku. W czasie swojej działalności scenicznej wydał 12 albumów, na których znalazły się takie hity jak: „Jolka, Jolka”, „Hej czy Ty wiesz”, „Zabrałaś mi lato” czy „Jeszcze dzień, najwyżej dwa”.

Kolejnymi gwiazdami będą członkowie zespołu Fanatic.

- W 1989 r. trzech młodych chłopaków założyło zespół, który ostatecznie przyjął nazwę Fanatic. Swoją pierwszą kasetę nagrali w domowych warunkach, mimo to stała się ona hitem i podbiła serca wielu ludzi. Największym przebojem debiutanckiej kasety stał się utwór pt. „Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem”, który grany i śpiewany był nie tylko w naszym kraju.

Koncerty odbędą się dzięki cyklowi „Lato w mieście” w Amfiteatrze Miejskim w Tczewie. Bilety: 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu imprezy, dzieci i młodzież do 15 lat - wstęp wolny z pełnoletnim opiekunem. Początek o godz. 19.00.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!