Prawie 200 zawodników wzięło udział w kolejnej edycji Tczewskiego Crossu Rowerowego, który wystartował dzisiaj, 2 lipca, z Kanonki.To właśnie tam odbył się start honorowy, a ten właściwy miał miejsce z terenu Zakładu Energetyki Cieplnej przy ul. Rokickiej. Trasa liczyła około 30 km po malowniczych terenach wokół jeziora Rokickiego (Rokitki - Śliwiny - Rokitki). Meta również miała miejsce przy ZEC.

Dla uczestników przygotowano koszulki kolarski i pamiątkowe medale oraz nagrody. Organizatorzy przewidzieli nagrodę dla najbarwniejszej grupy kibiców na trasie w formie zaproszenia na usługi Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji o wartości 500 zł.

Impreza odbyła się pod patronatem prezydenta Tczewa Mirosława Pobłockiego i starosty tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego.

Wyniki do pobrania poniżej


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!